گروه برنامه نویسی و طراحی سایت « وبیک »
ارسال تیکت
  تیکت
برای هر یک از موارد زیر می توانید از این بخش استفاده نمایید:
- سفارش طراحی سایت جدید
- پیگیری سفارش های قبلی
- گزارش مشکل پیش آمده
عضویت در خبرنامه
  عضویت در خبرنامه
ما هم مثل شما از اسپم خوشمان نمی آید ، با عضویت در خبرنامه سایت هر ماه یک الی دو ایمیل برای شما ارسال می شود.
آمار بازدیدکنندگان
  آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین : 1
بازدید های امروز : 93
بازدید های دیروز : 133
کل بازدید ها : 1,120,393
پر بازدید ترین روز : 1402/12/20
بیشترین بازدید : 3658


خدمات


طراحی سایت

برنامه نویسی و طراحی سایت اعم از سایت های سازمانی، شخصی، فروشگاهی و یا سایت شرکتی توسط متخصصین و برنامه نویسان مجرب انجام می شود. همچنین برای کسب و کار های نوپا سرویسی مهیا کرده ایم با نام سایت ارزان که شامل سایتی تک صفحه ای می باشد که از پنل مدیریت قابلیت تنظیم و ورود محتوا را دارد .

سئو و بهینه سازی سایت

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد. که نتیجه آن کمک به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا می باشد

طراحی سایت واکنشگرا

اصطلاح واکنشگرایی یا Responsibility چندی است که به یکی از فاکتورهای مهم در طراحی سایت‌ها تبدیل شده است به‌طوری که یکی از معیارهای مهم گوگل برای امتیاز‌دهی به سایت‌های مختلف همین فاکتور می‌باشد. به سایت‌هایی که این فاکتور در آن‌ها رعایت شده سایت واکنشگرا یا Responsive می‌گویند و سایت‌هایی که اینگونه باشند در Device های مختلف نمایش متناسب آنرا خواهند داشت. مثلا در نمایش آن‌ها در موبایل، تبلت و مانیتور متفاوت است. به این معنی که در نمایش‌های مختلف ممکن است بعضی از المنت ها حذف شوند و یا اندازه آن‌ها متفاوت باشد.