گروه برنامه نویسی و طراحی سایت « وبیک »
مجتبی یوسفی
نویسنده : مجتبی یوسفی

ارسال تیکت
  تیکت
برای هر یک از موارد زیر می توانید از این بخش استفاده نمایید:
- سفارش طراحی سایت جدید
- پیگیری سفارش های قبلی
- گزارش مشکل پیش آمده
عضویت در خبرنامه
  عضویت در خبرنامه
ما هم مثل شما از اسپم خوشمان نمی آید ، با عضویت در خبرنامه سایت هر ماه یک الی دو ایمیل برای شما ارسال می شود.
آمار بازدیدکنندگان
  آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین : 2
بازدید های امروز : 383
بازدید های دیروز : 411
کل بازدید ها : 1,102,109
پر بازدید ترین روز : 1402/12/20
بیشترین بازدید : 3658طراحی یک سایت بهمراه سئو می تواند یک کسب و کار را جهانی کند

طراحی یک سایت بهمراه سئو می تواند یک کسب و کار را جهانی کند

اگر صاحب یک کسب و کار باشید به طبع نیازمند طراحی سایت ارزان قیمت به همراه سئوی مناسب هستید. تا زمانی که کاربران با استفاده از کلمات کلیدی در جستجویتان هستند، به راحتی بتوانند به شما و امکاناتی که در اختیارشان قرار میدهند، دسترسی یابند. طراحی سایت ارزان به این دلیل برای شروع و ادامه ی روند تجارت شما مهم است، که می توانید با صرف هزینه ی کم اما مناسب، توسط متخصصین مربوطه، راه درازی که در پیش رو دارید را، با سرعت طی کنید. و همچنین کاربران بالقوه ی بیشماری را به سوی خود جذب کنید. تمامی این موارد به لطف سئو با کلمات کلیدی عام و خاص مربوط به حوزه ی فعالیتتان میسر می شود. باید این نکته را مد نظر داشت که سئو یک سایت تنها به این موارد ختم نمی شود، و بهبود دادن طراحی سایت از جمله موارد کاربرد آن است. البته در این میان نباید کیفیت محتوایی که برای رتبه دهی توسط موتور های جستجو بکار برده می شوند را دست کم گرفت. نکته ی بعدی حائز اهمیت در یک طراحی سایت ارزان قیمت، به همراه سئو می تواند کیفیت آن باشد. هر چه که یک سایت بتواند از لحاظ کاربر پسند بودن، و کاهش بار حافظه ی کاربر موفق تر عمل کند، می توان امید داشت که آن سایت از لحاظ جهانی معروف و مورد اقبال عمومی قرار گیرد.

طراحی سایت به همراه سئو چه مزایایی به همراه دارد؟

به علت آمار استفاده از اینترنت که طبق آن می توان گفت،" امروزه رشد روز افزونی دارد "؛ مزایای یک طراحی سایت ارزان و مناسب به همراه سئو قدرتمند، از معایب آن بیشتر است. این مزایا به طور خلاصه عبارتند از :

  • انتقال اطلاعات سریعتر و اطلاع رسانی آسانتر به کاربران.
  • امکان تبلیغات دیجیتال به جای تبلیغات سنتی و دریافت بازخورد های بهتر.
  • رشد بازاریابی برای یک کسب و کار.
  • سود آوری بیشتر و بهتر.
  • قابلیت در دسترس بودن در هر کجای دنیا.
طراحی سایت بهماراه سئو

موارد ذکر شده تنها بخشی از مزایای یک طراحی سایت ارزان و با کیفیت به همراه سئو قدرتمند هستند. یک سایت در کنار تمامی این موارد می تواند هویت نام تجاری شما را به دنیا معرفی کند. زیرا که موتور های جستجو به رایگان تبلیغات و معرفی آن را بر عهده می گیرند.

آمار استفاده از اینترنت ایران

طبق آمار های معتبر منتشر شده از سوی خبرگزاری های معتبر و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، آمار استفاده ی کاربران از اینترنت ایران 47 میلیون نفر اعلام شده است، که این مقدار بیشترین میزان را در خاورمیانه به خود اختصاص داده است. در نتیجه ی این آمار به روشنی می توان گفت که بیشتر کاربران ایرانی در دنیای مدرن امروزی سعی دارند تا احتیاجات و نیاز های خود را، از طریق اینترنت و سایت های مربوطه مختلف رفع نمایند. زیرا در ادامه ی این آمار اظهار شده است که، در سال های اخیر بیشتر از 130 هزار میلیارد تراکنش در کشور صورت گرفته است، که همگی به لطف بازاریابی دیجیتال و طراحی سایت ها به همراه سئو مسیر شده اند. حال باید ببینیم که چند درصد از این میزان به اینترنت دسترسی دارند.

آمار استفاده از اینترنت ایران

چند درصد مردم ایران به اینترنت دسترسی دارند؟

طبق آمار منتشر شده در ماه های اخیر، تعداد کسانی که به اینترنت دسترسی دارند به بیشتر از هفتاد و یک میلیون نفر برای اینترنت پهن باند ثابت، و برای اینترنت پهن باند سیار این میزان به 61 میلیون نفر رسیده است. در نتیجه ی این موارد ضریب نفوذ هریک از این موارد جمعا 86 درصد اعلام شده است. در حالی که این میزان در جهان و طبق آمار سال گذشته ی میلادی، بطور کلی 51 درصد محاسبه شده است. این آمار می تواند وسعت استفاده از سایت ها و شبکه های اجتماعی را به خوبی مشخص نماید. زیرا تقریبا نیمی از جمعیت خانوار های ایرانی به اینترنت دسترسی دارند. که البته این میزان روند رو به رشدی داشته و قرار است تا در یکسال آینده ظرفیت اینترنت داخلی به 2.5 برابر افزایش پیدا کند.

چند درصد مردم ایران به اینترنت دسترسی دارند

جمع بندی

طبق آمار های آورده شده از آمار استفاده از اینترنت ایران و همچنین میزان دسترسی خانوارهای ایرانی به این سامانه ی جهانی، می توان ادعا کرد که هر کسب و کار کوچک یا بزرگی برای دیده شدن و کسب سود بیشتر باید به سوی یک طراحی سایت ارزان و حرفه ای، البته به همراه سئو، برای جهانی شدن و قابل دسترس بودن، روی آورد. زیرا امروزه هیچ نام تجاری را نمی توان یافت که با استفاده از تبلیغات و امکانات محدود سنتی به موفقیت خاصی رسیده باشد!

منبع :
https://www.mashreghnews.ir/news/882022
https://www.tabnak.ir/fa/news/875668
تعداد بازدید : 2572


دیدگاه شما